Nasz zespół składa się z ponad 31 000 osób z 18 europejskich krajów. Zdecydowana większość (niemal 90%) pracuje w sklepach, ponad 1000 w centrach dystrybucyjnych, a pozostali w biurach w całej Europie. Centrala Pepco znajduje się w Poznaniu, gdzie podejmujemy decyzje mające wpływ na całą organizację!

STANOWISKO:  Kupiec

MIEJSCE PRACY:

Poznań, wielkopolskie, PL, 60-479

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Kupiec (odzież)

Polubisz swoją pracę w Pepco, ponieważ gwarantujemy Ci:

  • Pracę w międzynarodowej firmie, która znalazła się na liście najlepszych pracodawców w Polsce wg Forbes i jest uwielbiana przez miliony konsumentów w Polsce i Europie.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i autentyczne możliwości awansu – rozwój naszych pracowników jest podstawą naszej strategii!
  • Prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach, żebyś czuł/czuła się bezpiecznie.
  • Platformę benefitową z mnóstwem możliwości – wydarzenia, zagraniczne wycieczki, bony na zakupy, itd. – każdy znajdzie coś dla siebie.
  • Zniżki na zakupy w sklepach Pepco - kupuj ulubione produkty w świetnych cenach.
  • Pracę w centrali firmy działającej w 19 krajach Europy – np. rano łączysz się z Litwą, lunch spędzasz z Chorwacją, a na popołudniową kawkę łączysz się z Włochami.
  • Możliwość rozwijania kompetencji językowych w ramach pracy w międzynarodowym środowisku.
  • Liczne darmowe szkolenia, kursy oraz webinary – mamy tego tyle, że na pewno znajdziesz coś dla siebie.
  • Bezpłatne konsultacje psychologiczne, prawne oraz finansowe w ramach programu wsparcia pracowników – Twoje samopoczucie jest dla nas ważne!
  • Przyjazną atmosferę oraz wsparcie koleżanek i kolegów, którzy chętnie dzielą się ekspercką wiedzą – mimo tego, że jesteśmy naprawdę dużą organizacją, udało nam się zachować miłą, nieformalną atmosferę.
  • Pracę w wyjątkowej kulturze organizacyjnej - Pepcoolturze, gdzie wypracowane przez nas misja, wizja i wartości to fundamenty naszej codziennej pracy.

Twój zakres obowiązków:

  • Zwiększanie sprzedaży i zysków na podległej kategorii: odzież damska,
  • Tworzenie optymalnej oferty i budowanie struktury asortymentowej w zakresie strategii, wyceny, jakości, w tym tworzenie brief’ów dla nowych produktów zgodnie z trendami rynkowymi,
  • Monitorowanie działań konkurencji, poszukiwanie nowych rozwiązań, inspiracji zarówno produktów jak i trendów w kierunku rozwoju nowych kategorii produktów,
  • Współpraca z dostawcami i biurami zakupów PGS w Europie i w Azji,
  • Ciągle doskonalenie źródeł pozyskiwania produktów oraz poszukiwanie alternatywnych opcji – nowe rynki i nowi dostawcy oraz współpraca z biurem sourcingowym,
  • Monitorowanie poziomu sprzedaży i zapasów,
  • Rozwój oferty handlowej, zarządzanie sprzedażą,
  • Planowanie, organizowanie i nadzór pracy podległego pracownika,
  • Odpowiedzialność za realizację prac zgodnie z wszystkimi podstawowymi procesami wynikającymi z wytycznych firmy.

Nasze wymagania

  • Min. 2 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w kategorii odzieży (mile widziana odzież damska),
  • Preferowane doświadczenie w negocjowaniu kontraktów z dostawcami zagranicznymi,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Rozumienie potrzeb klienta, samodzielne dostrzeganie funkcjonalności produktów,
  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego,
  • Dobra znajomość obsługi pakietu MS Office,
  • Zdolności analityczne i bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • Umiejętność pracy zespołowej i pod presją czasu,
  • Kreatywność i podążanie za trendami,
  • Gotowość do podróży służbowych,
  • Prawo jazdy kat. B.